Naše Značky

NEOSTRATA® je vědecky pokročilá, klinicky ověřená péče o pleť, kterou doporučují lékaři na celém světě. Při pravidelném používání uvidíte za několik týdnů dramatickou změnu na vaší pleti.

 

Díky neustálému pokroku, vědecké inovaci a klinickým studiím, jejichž výsledky jsou publikovány ve všech významných časopisech o dermatologii, a také díky velkému počtu amerických i zahraničních patentů se řadí mezi bezprecedentní a dosud nepřekonané odborníky ve svém oboru.

Zakladatelé značky: zleva Dr. Eugene J. Van Scott, MD, Dr. Ruey J. Yu, OMD, PhD

 

 

VYSOCE ÚČINNÁ SLUNEČNÍ OCHRANA

KOMPLEXNÍ FOTOPROTEKCE VNITŘNÍ & VNĚJŠÍ

Heliocare® je vysoce účinná sluneční kosmetika, obsahující technologii Fernblock®, vyvinutou skupinou předních odborníků na Harvard Medical School.

Vychází  z přírodního extraktu z Polypodium leucotomos, tropické kapradiny z oblasti Střední Ameriky. Klinické studie prokázaly mimořádné účinky Fernblocku®, který obsahuje silnou kombinaci přírodních antioxidantů, včetně kyseliny ferulové, kofeinové  a chlorogenové, které pomáhají eliminovat vliv volných radikálů na kůži, stárnutí  pleti, hyperpigmentaci a poškození DNA.

 VNĚJŠÍ OCHRANA |  opalovací krém, gel, sprej, make-up, ultra gel spF 50+ Přípravky pro vnější použití zajišťují maximální ochranu díky kombinaci vysoce účinných chemických a minerálních filtrů spolu s unikátním patentem Fernblock®. Maximálně tak chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření nejen na povrchu, ale i v hloubce. Přípravky mají příjemnou texturu, hydratují pokožku, minimalizuje vrásky, jsou lehce roztíratelné  a netvoří na povrchu bílé mapy. Pleť je tak chráněna před slunečním zářením, ale zároveň neucpává póry a nevznikají nepříjemné pupínky. Produkty  neobsahují parabeny, jsou hypoalergenní a nekomedonní. Vhodné pro všechny typy pleti.

 

VNITŘNÍ OCHRANA  |  kapsle Kapsle pro perorální podání minimalizují působení volných radikálů. Zajišťují maximální ochranu díky technologii Fernblock®. Kapsle jsou bohaté na antioxidanty a vitamíny. Jejich užíváním můžete předcházet sluneční intoleranci známé jako sluneční alergie a jsou vhodné pro všechny, kteří trpí kožními onemocněními (pigmentace, vitiligo, fotodermatózy…).

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux