Sbohem léto, sbohem pigmentové skvrny

S koncem léta počítáte škody, které slunce napáchalo na vaší pleti? Pokud vám po prázdninovém opalování zůstaly na pokožce pigmentové skvrny, poradíme vám, jak se jich můžete co nejdříve a pokud možno i co možná nejšetrněji zbavit.

Marná sláva, pigmentové skvrny nikomu na kráse nepřidávají, a tak už určitě přemýšlíte nad tím, jak je z kůže s příchodem babího léta a podzimu dostanete pryč. Jedině doporučit vám můžeme žlutou řadu Enlighten naší dermokosmetiky NeoStrata. Je bohatá na extrakt z hroznových jader Chardonnay, výtažky z alpských rostlin, lékořice, stejně jako na vitaminy C i E. Jaké produkty máme na mysli konkrétně a v jakém pořadí byste jimi měla svou pleť hýčkat?

Důkladná očista

První pomocník, který by vám rozhodně neměl chybět na poličce v koupelně, je čisticí gel Ultra Brightening Cleanser. Jeho pomocí odstraníte z pleti mastnotu i veškerý make-up a díky obsahu drobných perleťových částeček pokožce zároveň dopřejete jemný peeling, který přispívá k celkové obnově kožních buněk. Vaše pleť se proto ihned po vyčištění tímto speciálním gelem viditelně projasní a navíc ji tímto způsobem výborně připravíte na následnou kosmetickou péči.

Doping pro pleť

Po odlíčení a čištění aplikujte na pleť Illuminating Serum – velmi lehké sérum, které bylo vyvinuto přímo pro pleť trpící hyperpigmentací vlivem UV záření, hormonálními změnami nebo stárnutím. Sérum obsahuje peptidy, lékořicový extrakt, výtažky z alpských rostlin, vitamin C a k tomu dvanáct druhů rozjasňujících složek, které dovedou zabránit další tvorbě pigmentových skvrn i výrazně omezit viditelnost těch stávajících.

Každodenní rutina

Dále by vám v péči o pleť postiženou pigmentovými skvrnami určitě neměl chybět kvalitní denní krém ze stejné řady. Ve třetím kroku – po důkladném vyčištění pleti a aplikaci séra – proto svou pleť každé ráno ošetřete také přípravkem Skin Brightener SPF 25. Tento hydratační denní krém se pyšní hned trojím účinkem: šetrně pleť zbaví odumřelých kožních buněk, podpoří přirozenou buněčnou obnovu a do třetice sjednotí barvu a tón pleti.

Na dobrou noc

Před spaním ovšem nezapomeňte svůj denní krém vyměnit za dva osvědčené noční strážce. Prvním z nich je Pigment Controller – lehký noční fluid s Retinolem, vitaminy C a E i výtažky z alpských rostlin. Tím přispějete k eliminaci hyperpigmentace a zabráníte tvorbě nových skvrn. Na samotný závěr si pak vezměte na pomoc ještě Pigment Lightening Gel. Pro velmi silnou koncentraci v něm obsažených látek s ním ale pleť ošetřujte raději jen lokálně, zato důsledně a vždy před spaním.

Jedna rada na konec

Chcete-li v boji s hnědými flíčky doopravdy zvítězit, kromě každodenního používání této vysoce kvalitní dermokosmetiky mějte na paměti následující trojici pravidel: důslednost, pravidelnost a trpělivost. Nestřídejte kosmetiku, ale buďte věrná jedné značce a ucelené řadě, která se na řešení nežádoucí pigmentace přímo specializuje. A také nikdy nevzdávejte svůj boj předčasně. Účinek představených produktů zkuste hodnotit nejdříve po třech měsících jejich pravidelné aplikace na pleť. Výsledky se stoprocentně dostaví.

You may also like

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux