5 MUST HAVE produktů do vaší letní výbavy

Víte, jaká kosmetika by vám o prázdninách neměla chybět v kosmetické taštičce? Máme pro vás tipy na 5 produktů, díky kterým vaše pokožka bez potíží zvládne přečkat i všechny letní rozmary.

Každá roční doba si žádá jinou kosmetiku. Vlivem slunce a horka kůže rychle vysychá i stárne, proto je potřeba zajistit jí o prázdninách především dostatečnou dávku hydratace spojenou s vysokou ochranou před UV zářením. A protože ruku v ruce s létem přicházejí i pozvánky na nejrůznější party pod širým nebem nebo grilování u přátel do pozdních nočních či brzkých ranních hodin, oceníte také chladivý oční krém, po kterém vymizí nelichotivé kruhy pod očima. Co dalšího ještě potřebujete, aby vaše pokožka v následujících dnech zbytečně nestrádala?

1. Společník na odpolední piknik na pláži
Máte-li v plánu strávit většinu dne na slunci nebo víte, že se chystáte pobývat v místech, kde před paprsky nebude úniku a zároveň potřebujete, aby vám to slušelo, pořiďte si lehký tónovaný gel krém s vysokým SPF. Potřebujete-li však zamaskovat i drobné nedokonalosti pleti, například akné, vsaďte rovnou na make-up. Osvědčit by se vám mohl Heliocare 360° Cushion Color, který je k dostání rovnou ve třech barevných odstínech Beige, Bronze nebo Pearl. Kromě SPF 50+ svým složením bohatým na antioxidanty zpomaluje proces stárnutí kůže a navíc brání tvorbě pigmentových skvrn.

2. SOS krém po probdělé letní noci
Jestli jste až do ranního kuropění pozorovala letní oblohu posetou hvězdami a nemáte příležitost probdělou noc jaksepatří dospat, druhý den se vám ve tváři nejspíš objeví nelichotivé kruhy pod očima. Zkuste je vyzmizíkovat nebo jejich tvorbě zavčas předejít aplikací očního krému Bionic Eye cream plus. Jemný a zvláčňující oční krém má skvělé hydratační účinky, působí proti otokům víček a zároveň eliminuje kruhy pod očima. Na pleti ho snesete i tehdy, pokud máte pleť v oblasti kolem očí skutečně velmi citlivou. Byl totiž speciálně vyvinutý právě pro citlivou pokožku očního okolí.

3. A přehlídka chodidel může začít…
Ráda v létě chodíte naboso a užíváte si chvíle, kdy se neobutá můžete na dovolené brouzdat po písčité pláži, chodit po čerstvě posekaném trávníku nebo třeba i doma po terase? Právě kvůli těmto radovánkám má ale kůže na chodidlech v létě tendence mnohem rychleji tvrdnout a rohovatět. Paty pak nepříjemně svědí, pnou a vy máte možná pocit, že byste mohla být ob den na pedikúře. Ztvrdlé a zrohovatělé kůže na nohou se však můžete zbavit celkem lehce i v domácím prostředí a interval mezi návštěvami kosmetického salonu tak prodloužit na maximum. Jak? Pro domácí péči o nohy a případně i další místa na těle s extrémně tvrdou kůží si pořiďte Problem Dry Skin, silný exfoliační krém s účinnou kombinací kyseliny maltobionové, vitaminu E a hydroxy kyselin.

4. Pro váš den strávený na slunci
Během horkého letního dne se samozřejmě neobejdete ani bez přípravku s vysokým UV faktorem, ideálně s SPF 50 nebo dokonce SPF 50+. I přes takto vysokou ochranu se bez problémů opálíte, jen pomaleji, postupně a zdravěji, takže žádný strach. Opalovací přípravek si můžete pořídit ve formě krému, gelu nebo například spreje. Za sebe můžu doporučit praktické, 200 ml velké balení spreje z řady Heliocare advanced. Opakovaně s ním můžete natírat celé své tělo včetně obličeje a ještě vám zbude, abyste se o něj podělila i se svými přáteli.

5. Hydratace pokožky v malíčku
Po dlouhém prázdninovém dni nezapomeňte pokožce dopřát dostatečnou hydrataci. Na celé tělo se vám osvědčí Bionic Lotion – hydratační tělové mléko, díky němuž vám vydrží opálení delší dobu a kůže nebude kvůli předchozím hodinám na slunci tak rychle stárnout. Mléko Bionic Lotion je bez parfému, obsahuje kyselinu laktobionovou a vitamin E, který je známý svými regeneračními účinky. Navíc byl tento přípravek vyvinutý nejen pro suchou, ale i pro citlivou pleť, což znamená, že ho můžete bez problémů používat i v případě, že vás trápí atopická dermatitida, ekzém, anebo jste po nějakém kosmetickém zákroku, kdy kůže bývá mnohem citlivější.

You may also like

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux